FELADATOK

  • Állatok megfelelő kondícióban tartása
  • Állategészségügyi feladatok ellátása, irányítása
  • Együttműködés az ágazat vezetőivel
  • Telepirányítási rendszer használata
  • A termeléshez szükséges inputanyagok készletezése
  • Nyilvántartások vezetése
  • Adatgyűjtésen alapuló elemzések készítése

AMIT ELVÁRUNK

  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Office programok magabiztos kezelése
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló, precíz munkavégzés

ELŐNYT JELENT

  • Állattenyésztési ismeretek
  • Állattartásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kiemelkedő és biztos jövedelem
  • Befogadó, lendületes csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (továbbképzések, tréningek)
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korlátozott számban szolgálati lakások

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Somogyszob, Nagybaráti-puszta

JELENTKEZNI

1. Személyes adatok

* A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező

2. Önéletrajz

Az adatvédelmi tájékoztatást megismertem és tudomásul vettem.

Hozzájárulok a jelentkezésemmel megadott személyes adataim Claessens-Group vállalatcsoporton belüli továbbításához.

Hozzájárulok a jelentkezésemmel megadott személyes adataimnak a pályázat lezárultát követő kezeléséhez az álláskeresési adatbázisban.