FELADATOK

  • Folyékony élelmiszerek szállítása Európán belül

AMIT ELVÁRUNK

  • Nemzetközi gépjárművezetői tapasztalat
  • Önálló felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság, pontosság
  • Érvényes C+E kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • PÁV vizsga

ELŐNYT JELENT

  • Több éves aktív nemzetközi gépjárművezetői tapasztalat C+E kategóriában, áruszállításban

AMIT KÍNÁLUNK

  • Korszerű, karbantartott járműpark
  • Befogadó, lendületes csapat
  • Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Európán belül

JELENTKEZNI

  • Fényképes önéletrajzzal a tamas.bodis@milktrader.eu emailcímen, vagy a lenti űrlap kitöltésével lehet.

1. Személyes adatok

* A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező

2. Önéletrajz

Az adatvédelmi tájékoztatást megismertem és tudomásul vettem.

Hozzájárulok a jelentkezésemmel megadott személyes adataim Claessens-Group vállalatcsoporton belüli továbbításához.

Hozzájárulok a jelentkezésemmel megadott személyes adataimnak a pályázat lezárultát követő kezeléséhez az álláskeresési adatbázisban.