FELADATOK

  • A Claessens csoport használatában álló járművek, karbantartási és javítási munkálatainak szervezése
  • Az 8 -10 fős szerelő csapat irányítása, munka teljeskörű szervezése, kiosztása
  • A gépműhely hatékonyságának fejlesztése
  • A műhely működésének folyamatos felügyelete
  • Nyilvántartások vezetése
  • A flottához kapcsolódó adatbázisok naprakészen tartása
  • Folyamatos kapcsolattartás a cégcsoport ágazatvezetőivel
  • Riportok készítése a felsővezetés felé

AMIT ELVÁRUNK

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Jó szervező készség
  • Vezetői múlt

ELŐNYT JELENT

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Műhelyvezetőként szerzett szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Lendületes fiatal csapat
  • Felelősségteljes munkakör
  • Önálló munkavégzés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Somogyszob, Nagybaráti-puszta

JELENTKEZNI

1. Személyes adatok

* A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező

2. Önéletrajz

Az adatvédelmi tájékoztatást megismertem és tudomásul vettem.

Hozzájárulok a jelentkezésemmel megadott személyes adataim Claessens-Group vállalatcsoporton belüli továbbításához.

Hozzájárulok a jelentkezésemmel megadott személyes adataimnak a pályázat lezárultát követő kezeléséhez az álláskeresési adatbázisban.