FELADATOK

  • Borjak és növendékek gondozása, takarmányozása
  • Állatjólléti és higiéniai feladatok elvégzése
  • Elletéshez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Takarítási/tisztítási és fertőtlenítési feladatok végzése

AMIT ELVÁRUNK

  • Megbízhatóság
  • Igényes munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Saját szarvasmarha tartása ebben a munkakörben nem engedélyezett!

ELŐNYT JELENT

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kiemelkedő és biztos jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, megbízható munkahely
  • Korlátozott számban kedvezményes szállás
  • Két műszakos munkarend

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Somogyszob, Nagybaráti-puszta

JELENTKEZNI

  • Személyesen a Somogyszob Nagybaráti-pusztán lévő irodában, vagy a lenti űrlap kitöltésével lehet.

1. Személyes adatok

* A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező

2. Önéletrajz

Az adatvédelmi tájékoztatást megismertem és tudomásul vettem.

Hozzájárulok a jelentkezésemmel megadott személyes adataim Claessens-Group vállalatcsoporton belüli továbbításához.

Hozzájárulok a jelentkezésemmel megadott személyes adataimnak a pályázat lezárultát követő kezeléséhez az álláskeresési adatbázisban.