FELADATOK

  • Céges autók, mezőgazdasági erőgépek szerelési, javítási és karbantartási feladatainak ellátása
  • Folyamatos műszaki állapotfelmérés

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés
  • Munkaruha
  • Szakmai fejlődés, rendszeres oktatások
  • Összeszokott csapat
  • Hosszú távú, megbízható munkahely
  • Jól felszerelt, modern műhely, kulturált munkakörnyezet

AMIT ELVÁRUNK

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság, precizitás, kitartás
  • Gépjárművek javításában szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önmagára, munkájára és környezetére való igényesség
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség

ELŐNYT JELENT

  • Autószerelésben szerzett több éves tapasztalat
  • Autóvillamosságban jártasság
  • Járműfelépítmények javításában szerzett tapasztalat
  • Diagnosztikai műszerek ismerete

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Somogyszob, Nagybaráti-puszta

  • Személyesen a Somogyszob Nagybaráti-pusztán lévő irodában, vagy a lenti űrlap kitöltésével lehet.

1. Személyes adatok

* A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező

2. Önéletrajz

Az adatvédelmi tájékoztatást megismertem és tudomásul vettem.

Hozzájárulok a jelentkezésemmel megadott személyes adataim Claessens-Group vállalatcsoporton belüli továbbításához.

Hozzájárulok a jelentkezésemmel megadott személyes adataimnak a pályázat lezárultát követő kezeléséhez az álláskeresési adatbázisban.