FELADATOK

  • Állategészségügyi, állatjólléti és takarmánybiztonsági feladatok ellátása
  • Állategészségügyi kezelések protokollszerű elvégzése
  • Adminisztrációs feladatok: kezelésekkel és állományváltozással kapcsolatos nyilvántartások vezetése (gyógyszernyilvántartás, kezelési napló, állatlétszám alakulása, takarmányozás)
  • Környezetvédelmi nyilvántartások vezetése

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (továbbképzések, tréningek)
  • Befogadó, lendületes csapat
  • Munkaidő heti 40 óra, folyamatos munkarendben
  • Kedvezményes szálláslehetőség

ELŐNYT JELENT

  • Szakirányú végzettség (pl.: felcser)
  • Mezőgazdasági felsőfokú végzettség
  • Állattartásban szerzett tapasztalat

AMIT ELVÁRUNK

  • Állattenyésztési/mezőgazdasági ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját sertés tartása ebben a munkakörben nem engedélyezett!

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Böhönye, Terebezd-puszta

  • Személyesen a Somogyszob Nagybaráti-pusztán lévő irodában, vagy a lenti űrlap kitöltésével lehet.

1. Személyes adatok

* A csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező

2. Önéletrajz

Az adatvédelmi tájékoztatást megismertem és tudomásul vettem.

Hozzájárulok a jelentkezésemmel megadott személyes adataim Claessens-Group vállalatcsoporton belüli továbbításához.

Hozzájárulok a jelentkezésemmel megadott személyes adataimnak a pályázat lezárultát követő kezeléséhez az álláskeresési adatbázisban.