FELADATOK:

  • Általános adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Telefonhívások fogadása
  • Posta kezelése
  • Számítógépes nyilvántartó programok kezelése
  • Rendelések (pl. írószerek, tisztítószerek)
  • Ügyintézés
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, sofőrökkel való egyeztetés
  • Vendégek, partnerek fogadása

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú angol nyelvismeret (aktív)
  • Magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, gyors és, önálló munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

ELŐNYT JELENT:

  • Somogy, Zala megyei lakóhely
  • Felsőfokú végzettség
  • Német nyelvtudás

AMIT VÁLLALATUNK NYÚJT:

  • Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal csapat

MUNKAIDŐ: 8 óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Somogycsicsó, Csicsópuszta

  • A munkára jelentkezni email-ben küldött részletes, fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet. A levél tárgyában a "Titkárnő " munkakör elnevezést kérjük feltüntetni.
  • Az önéletrajzhoz kérjük csatolni az itt letölthető nyilatkozatot, amelyben elfogadja a Claessens Group adatvédelmi tájékoztatójában foglaltakat.

Jelentkezési határidő: 2019. március 10.

Email: daniella.barka@claessens-group.eu