FELADATOK

  • beérkező áruk, gépek minőségi és mennyiségi átvétele, kezelése
  • kollégái alkatrészigényének felvétele és kiszolgálása
  • egyszerűbb szervizelési, karbantartási és javítási feladatok intézése
  • számlák, szállítólevelek készítése, rendszerezése
  • készletkezelés és nyilvántartás
  • a műhelyben felmerülő egyéb feladatok elvégzése

AMIT ELVÁRUNK

  • legalább középfokú végzettség
  • magas műszaki affinitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • terhelhető, igazodik a szezonális kihívásokhoz
  • kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • közös hangot kollégáival és a partnerekkel
  • megbízhatóan, pontosan és következetesen végzi a rábízott munkáját
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

ELŐNYT JELENT

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • mezőgazdasági gépészeti végzettség
  • targoncavezetői engedély
  • mezőgazdasági áruismeret
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • versenyképes havi jövedelem
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Somogyszob, Nagybaráti-puszta

  • Személyesen a Somogyszob Nagybaráti-pusztán lévő irodában, vagy az itt letölthető jelentkezési lap kitöltésével és emailben való elküldésével lehet. A levél tárgyában a "Raktáros" munkakör elnevezést kérjük feltüntetni.
  • Az önéletrajz beküldésével elfogadja a Claessens Group adatvédelmi tájékoztatójában foglaltakat!

Jelentkezési határidő: 2021. április 30.

Email: karrier@claessens-group.eu