MŰHELYVEZETŐ MUNKATÁRS FELADATAI

  • A Claessens csoport használatában álló járművek, karbantartási és javítási munkálatainak szervezése
  • Az 5 -10 fős szerelő csapat irányítása, munka szervezése, kiosztása
  • A gépműhely hatékonyságának fejlesztése
  • A műhely működésének folyamatos felügyelete
  • Nyilvántartások vezetése
  • A flottához kapcsolódó adatbázisok naprakészan tartása
  • Folyamatos kapcsolattartás a cégcsoport ágazatvezetőivel
  • Riportok készítése a felsővezetés felé

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Lendületes fiatal csapat
  • Felelősségteljes munkakör
  • Önálló munkavégzés

AMIT ELVÁRUNK

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Jó szervező készség
  • Vezetői múlt

MINKET VÁLASSZ, HA

  • Megbízható, stabil munkahelyet keresel
  • Szeretsz csapatban dolgozni

ELŐNYT JELENT

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Műhelyvezetőként szerzett szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Somogyszob, Nagybaráti-puszta

  • Személyesen a Somogyszob Nagybaráti-pusztán lévő irodában, vagy az itt letölthető jelentkezési lap kitöltésével és emailben való elküldésével lehet. A levél tárgyában a "Műhelyvezető" munkakör elnevezést kérjük feltüntetni.

Jelentkezési határidő: 2020. november 15.

Email: karrier@claessens-group.eu