FELADATOK:

  • Fémszerkezetek gyártása és telepítése
  • Fémvágási, darabolási, csiszolási munkák ellátása
  • A cégcsoport telephelyein üzemelő gépek javítása és karbantartása
  • Műszaki rajz alapján önálló szerkezet gyártása

AMIT SZERETNÉNK KÉRNI:

  • Szakmunkás bizonyítvány, lakatos végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontosság, precizitás
  • Kiváló manuális képesség
  • Ív-, CO- és lánghegesztő kiváló ismerete

ELŐNYT JELENT:

  • Szakmai tapasztalat
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Plazmavágó használatában szerzett tapasztalat
  • AWI hegesztésben szerzett tapasztalat
  • Gépjavítási és karbantartási ismeretek

AMIT VÁLLALATUNK NYÚJT:

  • Fiatal csapat
  • Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely
  • Modern géppark, újszerű technológia
  • Versenyképes fizetés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Somogyszob, Nagybaráti-puszta

  • Személyesen a Somogyszob Nagybaráti-pusztán lévő irodában, vagy az itt letölthető jelentkezési lap kitöltésével és emailben való elküldésével lehet. A levél tárgyában a "Lakatos" munkakör elnevezést kérjük feltüntetni.

Jelentkezési határidő: 2019. március 31.

Email: karrier@claessens-group.eu