FELADATOK

  • Állatok megfelelő kondícióban tartása
  • Állategészségügyi feladatok ellátása, irányítása
  • Higiéniai és állatjóléti előírások betartásának felügyelete
  • Együttműködés az ágazat vezetőivel
  • A termeléshez szükséges inputanyagok készletezése
  • Adatgyűjtésen alapuló elemzések készítése

AMIT ELVÁRUNK

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló, precíz munkavégzés

ELŐNYT JELENT

  • Állattenyésztési ismeretek
  • Állattartásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kiemelkedő és biztos jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (továbbképzések, tréningek)
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korlátozott számban szolgálati lakások
  • Befogadó, lendületes csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Somogyszob, Nagybaráti-puszta

  • A munkára jelentkezni email-ben küldött részletes, fényképes önéletrajzzal, vagy személyesen Somogyszob Nagybaráti-pusztán lévő irodánkban lehet. A levél tárgyában az "Középvezető szarvasmarhatelepen" munkakör elnevezést kérjük feltüntetni.
  • Az önéletrajzhoz kérjük csatolni az itt letölthető nyilatkozatot, amelyben elfogadja a Claessens Group adatvédelmi tájékoztatójában foglaltakat.

Jelentkezési határidő: 2020. július 1.

Email: karrier@claessens-group.eu