FELADATOK:

A kertészetében dolgozó munkatársaink tevékenységei közé tartozik:

  • A telep területének felügyelete és annak tisztán tartása
  • Közlekedési utak takarítása, kert rendben tartása (fűnyírás, kaszálás)
  • A vállalat többi ágazatánál végzett időszakos munkavégzés: silótakarás, tömegtakarmányok előkészítése, kezelése

AMIT SZERETNÉNK KÉRNI:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Önállóság a munkában
  • Igényes és precíz munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT VÁLLALATUNK NYÚJT:

  • Fiatal csapat
  • Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Somogycsicsó, Csicsópuszta

  • Személyesen a Somogyszob Nagybaráti-pusztán lévő irodában, vagy az itt letölthető jelentkezési lap kitöltésével és emailben való elküldésével lehet. A levél tárgyában a "Kertész" munkakör elnevezést kérjük feltüntetni.

Jelentkezési határidő: 2020. február 29.

Email: karrier@claessens-group.eu