FELADATAI

  • Értékesítési feladatok: szerződések készítése, számlázás
  • Beszerzési feladatok: árajánlatok bekérése, összehasonlítása
  • Készletkezelés, nyilvántartások vezetése
  • Kereskedelmi kimutatások, lekérdezések készítése
  • Lezárt kereskedelmi tevékenységek ellenőrzése
  • KSH jelentések készítése
  • Kapcsolattartás üzleti partnerekkel
  • Egyéb irodai adminisztratív feladatok ellátása

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősségteljes, változatos munka
  • Modern munkaeszközök
  • Kiváló csapatszellem és munkahelyi légkör
  • Fiatalos csapat, folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség

AMIT ELVÁRUNK

  • Legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Microsoft Office jó felhasználói ismerete
  • Becsületes, megbízható, pontos, munkájára és környezetére igényes
  • B kategóriás érvényes vezetői engedély

ELŐNYT JELENT

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú közgazdasági végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Böhönye, Terebezd puszta
  • Somogyszob, Nagybaráti puszta

  • Személyesen a Somogyszob Nagybaráti-pusztán lévő irodában, vagy fényképes önéletrajz emailben való elküldésével. A levél tárgyában a " Kereskedelmi asszisztens " munkakör elnevezést kérjük feltüntetni!
  • Az önéletrajz beküldésével elfogadja a Claessens Group adatvédelmi tájékoztatójában foglaltakat!