FELADATOK:

HR (humán erőforrás) részleg munkájának támogatása:

  • HR tevékenységhez és rendezvényszervezéshez kapcsolódó feladatok elvégzésében közreműködés, valamint részfeladatok önálló ellátása
  • Toborzáshoz kapcsolódó kitelepülések menedzselése: helyszíni megjelenés szervezése, eseményen való részvétel (Kérjük figyelembe venni, hogy az elvégzendő munkához sok esetben jó fizikai erőnlét szükséges)
  • Adminisztrációs feladatok és azokhoz kapcsolódó ügyintézés

KÖVETELMÉNYEK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Nyitott, érdeklődő személyiség
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

ELŐNY:

  • Angol nyelvtudás

AMIT A VÁLLALAT NYÚJT:

  • Fiatal csapat
  • Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Somogyszob, Nagybaráti-puszta

MUNKAIDŐ:

  • Napi 8 óra

  • A munkára jelentkezni email-ben küldött részletes, fényképes önéletrajzzal, vagy személyesen Somogyszob Nagybaráti-pusztán lévő irodánkban lehet.
  • Email-es jelentkezés esetén a levél tárgyában a „HR asszisztens”  elnevezést kérjük feltüntetni.

Jelentkezési határidő: 2018. május 16.

Email: karrier@claessens-group.eu