FELADATOK

  • A telep területének felügyelete és annak tisztán tartása
  • Idényjellegű karbantartói feladatok elvégzése, közlekedési utak takarítása, kert rendben tartása
  • A telep területén lévő épületek, építmények esetében a javítási igények jelzése a tulajdonos és az épületért felelős vezető felé

AMIT ELVÁRUNK

  • Önállóság a munkában
  • Igényes és precíz munkavégzés
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT

  • Karbantartóként vagy gondnokként szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Teljesen berendezett szolgálati lakást biztosítunk a gondnoknak, akinek egy héten minimum 6 éjszakát ott kell töltenie
  • A lakás bérleti- és rezsiköltségét a vállalat fizeti (lakhatással kapcsolatos egyéb költség nincs)
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Fizetés megegyezés szerint

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Segesd, Felsőbogátpuszta

  • Személyesen a Somogyszob Nagybaráti-pusztán lévő irodában, vagy az itt letölthető jelentkezési lap kitöltésével és emailben való elküldésével lehet.  A levél tárgyában a "Gondnok" munkakör elnevezést kérjük feltüntetni.

Jelentkezési határidő: 2020. július 1.

Email: karrier@claessens-group.eu