FELADATOK

  • Munkagépekkel anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Munkagépek szakszerű kezelése, működésének ellenőrzése, tisztántartása
  • Helyszíni munkairányító által meghatározott feladatok teljesítése
  • A munkavégzéshez kapcsolódó dokumentációk elkészítése

AMIT ELVÁRUNK

  • Középfokú műszaki végzettség
  • MS Office programok alapos ismerete
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, alapos és felelősségteljes munkavégzés
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

ELŐNYT JELENT

  • Takarmánygyártásban szerzett tapasztalat
  • Gépész végzettség
  • Kazánfűtő végzettség
  • Tapasztalat manitou-, traktor vezetésében
  • Darukezelői jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Lendületes fiatal csapat
  • Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Böhönye, Terebezd puszta

  • Személyesen a Somogyszob Nagybaráti-pusztán lévő irodában, vagy az itt letölthető jelentkezési lap kitöltésével és emailben való elküldésével lehet. A levél tárgyában a "Gépkezelő" munkakör elnevezést kérjük feltüntetni.
  • Az önéletrajz beküldésével elfogadja a Claessens Group adatvédelmi tájékoztatójában foglaltakat!

Jelentkezési határidő: 2021. április 30.

Email: karrier@claessens-group.eu