FELADATOK:

  • Inszeminálás, szükség esetén annak betanítása
  • Állatok megfelelő kondícióban tartása, szelekció végrehajtása
  • Süldőtenyésztés menedzselése
  • Tenyésztési folyamatok irányítása, riportolás a sertéságazatvezetőnek
  • 10-15 fős csapat vezetése
  • Higiéniai és állatjóléti előírások betartásának felügyelete
  • Együttműködés a fiaztató istálló vezetőivel
  • A termeléshez szükséges inputanyagok készletezése
  • Az adminisztrációs adatok összegyűjtése és továbbítása az állattenyésztési adminisztrátornak

AMIT SZERETNÉNK KÉRNI:

  • Állattartásban szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvismeret

ELŐNYT JELENT:

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • További nyelvismeret

AMIT VÁLLALATUNK NYÚJT:

  • Fiatal csapat
  • Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Szolgálati lakás
  • Kiváló munkakörülmények
  • Szakmai kihívások
  • Folyamatos képzés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Iharosberény, Pádpuszta

  • A munkára jelentkezni email-ben küldött részletes, fényképes önéletrajzzal vagy személyesen a Somogycsicsó, Csicsópusztán lévő irodában lehet.  A levél tárgyában a " Főinszeminátor " munkakör elnevezést kérjük feltüntetni.
  • Az önéletrajzhoz kérjük csatolni az itt letölthető nyilatkozatot, amelyben elfogadja a Claessens Group adatvédelmi tájékoztatójában foglaltakat.

Jelentkezési határidő: 2018. július 5.

Email:  daniella.barka@claessens-group.eu