FELADATOK:

  • Szántóföldi növénytermesztési munka szervezése, nyilvántartás vezetése a költségekről és a gazdálkodás eredményességéről
  • Gazdálkodással kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása (gazdálkodási napló és telepi munkanapló vezetése, jelentések készítése stb.)
  • Szakmai adatgyűjtés, elemzések készítése
  • Növényvédelmi feladatok koordinálása
  • Készletmozgás nyomon követése
  • Termeléshez kapcsolódó napi operatív feladatok ellátása

AMIT SZERETNÉNK KÉRNI:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Növénytermesztésben szerzett gyakorlat
  • Önálló munkavégzés, eredménycentrikus gondolkodásmód
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

  • Növényorvosi, növényvédelmi szakmérnöki végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • Műszaki szemlélet

AMIT VÁLLALATUNK NYÚJT:

  • Fiatal csapat
  • Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos képzések

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Somogyszob, Nagybaráti puszta

  • Személyesen a Somogyszob Nagybaráti-pusztán lévő irodában, vagy fényképes önéletrajz emailben való elküldésével lehet. A levél tárgyában a " Növénytermesztő agronómus " munkakör elnevezést kérjük feltüntetni.

Jelentkezési határidő: 2018. május 16.

Email: karrier@claessens-group.eu